İzmir Mezar Yapımında 30 yılı aşkındır sektörünün lideri olan firmamız en iyi malzeme ve uzman kadromuz ile tüm mezar işlerinize çözümler sunuyoruz. Beton temelinden sonra istediğiniz mezar türünü bizlere belirterek uzman ekibimizin size taahüt ettiği süre zarfında mezarı sizlere teslim etmektedir. Mezar Yapımı sırasında siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi ürün seçeneklerinizi sizlere sunarak şık görünümü ve dayanıklılığı ile bilinen Afyon ve sedef mermerlerini kullanırken özel yapısı sayesinde son derece dayanıklı olan granit modellerinde en seçkin renkleri kullanmaktayız.

İzmir Mezar Yapım'da Güven

Demir Kardeşler İzmir Mezar Yapımı Firması olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir bu doğrultuda eğitilen personelimiz sizin isteklerinizi yerine getirmekten keyif duymaktalardır. Prensiplerimiz gereği kesinlike İnternet üzerindenkapora ve iş öncesi ücret almamaktayız ilgili ekibimiz öncelikle sizinle buluşup mezarda teknik incelemeler ve keşif yaparak size en güvenilir çözümleri sunmaktadır uygun fiyata kaliteli hizmeti sadece izmir mezar yapım sitesinde bulabilirsiniz.

İzmir Mezar Yapımında Uzman Kadro

İzmir Mezar Yapımı oldukça hassas ve bir o kadar da bilgi, tecrübe gerektiren bir alandır bizlerde bu alanda özel eğitim almış Dokuz Eylül Üniversitesi Torbalı M.Y.O'dan ilgili bölüm mezunu kişilerle ve mezar yapımında uzmanlaşmış tecrübeli elemanlarla çalışmaktayız yoğun iş tempomuza uyum sağlayan büyük bir ekibe sahibiz.

Montajlama Yöntemlerimiz

Firmamızda bulunan ve mezar montajlama alanında uzman olan çalışanlarımız en güvenilir ve tercih edilen üç adet montaj yöntemlerini ustalıkla gerçekleştirmektedir. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bunları kısaca özetlemek gerekirse;

Tarama Yöntemi

Mezarın bulunduğu bölge ile bütünlüğü sağlaması için kullanılan tarama yöntemi firmamıza özel CNC makineleri ile mezarın iç kısımlarının mezara zarar vermeden açılarak izmir mezar yapım ustaları tarafından en iyi malzemeleri kullanarak tekrar doldurulur daha sonra seçilen ürün gerekli düzenlemeler yapılarak hem dış görünüşü hemde sağlamlık sağlanarak monte edilmektedir.

Vidalama Yöntemi

En çok tercih edilen ve izmir mezar yapım firmasının da önerdiği bu sistem mezar etrafında belirlenen yerlere dübel çakılarak kaliteli malzemeler ile vidalar ile sağlamlaştırılır. Vidalama yöntemi olmayan mezarlar maalesef zaman içerisinde toprağın çökmesi sonucu kırılmalara ve yamulmalara maruz kalmaktadır.

Kilitleme Yöntemi

Mezarın belirli köşeleri kalın ve dayanıklı mermerler ile kaplanır daha sonra diğer açık kalan yerlerden yine dayanıklı mermerler ile köşe mermerleri özel ustalarımız tarafından birbirlerine kilitlenir ve hem görünüş hemde dayanıklılık açısından son derece sağlam bir mezar oluşturulur.